Jeśli masz dziecko w wieku żłobkowym i przedszkolnym, to zapraszamy do Lupikowa. 

Od przeszło 12 lat towarzyszymy dzieciom w wieku żłobkowym i przedszkolnym w odkrywaniu "szczęśliwego dzieciństwa".
W ciepłej i rodzinnej atmosferze, opartej na wzajemnym zaufaniu, zachęcamy dzieci do budowania więzi z rówieśnikami i wychowawcami grup.

w Lupikowie jest to możliwe dzięki niewielkim grupom i wyjątkowym wychowawcom, którzy troszczą się o potrzeby i pragnienia swoich podopiecznych.

Lupikowo to coś więcej niż przedszkole i żłobek, to miejsce, w którym tworzymy świat wartości w oparciu o wiarę kościoła katolickiego, kierując się słowami Jana Pawła II "macie budować lepszy świat, a nie tylko o nim marzyć".

Zapraszamy do współtworzenia razem z nami nowego, głębszego wymiaru LUPIKOWEGO przedszkola i żłobka, które na mocy Dekretu nadanego przez Arcybiskupa Józefa Kupnego uzyskało
STATUS KATOLICKIEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA LUPIKOWO
 

 ZAPISY DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA/ ŻŁOBKA na rok 2020/2021

 Co należy zrobić żeby zapisać dziecko do przedszkola/żłobka LUPIKOWO ?

  • wysłać zgłoszenie prez stronę internetową
  • spotkać się z nami na Dniu Otwartym
  • 13.04 - dla Lupikowa przy ulicy Krzyckiej - od 2 do 6 lat
  • zapisać dziecko i opłacić opłatę stałą
  • podpisać dokumenty
  • do 30.06 opłacić wybrany karnet na poczet września

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem realizującym podstawę programową wychowania przedszkolnego w  kilkunastoosobowych grupach !

Zainteresowanych dołączeniem do wesołego grona Lupików, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdujacego się w zakładce ZAPISY 

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt drogą mailową: kontakt@lupikowo.pl lub kontakt telefoniczny: 
tel. 662047160
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania :)

...............................................................................................................................................................................................................................................................