Jeśli masz dziecko w wieku od 20 miesięcy do 6 lat, to zapraszamy do naszego żłobka i przedszkola. 

Od przeszło 11 lat towarzyszymy dzieciom w wieku żłobkowym i przedszkolnym w odkrywaniu "szczęśliwego dzieciństwa".
W ciepłej i rodzinnej atmosferze, opartej na wzajemnym zaufaniu, zachęcamy dzieci do budowania więzi z rówieśnikami i wychowawcami grup.

w Lupikowie jest to możliwe dzięki niewielkim grupom i wyjątkowym wychowawcom, którzy troszczą się o potrzeby i pragnienia swoich podopiecznych.

Lupikowo to coś więcej niż przedszkole i żłobek, to miejsce, w którym tworzymy świat wartości w oparciu o wiarę kościoła katolickiego, kierując się słowami Jana Pawła II "macie budować lepszy świat, a nie tylko o nim marzyć".

Zapraszamy do współtworzenia razem z nami nowego, głębszego wymiaru LUPIKOWEGO przedszkola i żłobka, które na mocy Dekretu nadanego przez Arcybiskupa Józefa Kupnego uzyskało
STATUT KATOLICKIEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA LUPIKOWO
 

 ZAPISY DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA/ ŻŁOBKA na rok 2018/2019

 Co należy zrobić żeby zapisać dziecko do przedszkola/żłobka LUPIKOWO ?

  • 3 -5.04 wysyłanie zgłoszeń drogą mailową na: kontakt@lupikowo.pl
  • 6.04  informacja drogą mailową o przyjęciu dziecka
  • do 13.04 wpłacenie opłaty wpisowej
  • 21-22.06 podpisanie umowy opieki
  • do 30.06 opłata za wybrany karnet na poczet września

Do lupikowego przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
Do lupikowego żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 20 miesięcy do 3 lat


Jesteśmy niepublicznym przedszkolem realizującym podstawę programową wychowania przedszkolnego w  kilkunastoosobowych grupach !
Zainteresowanych dołączeniem do wesołego grona Lupików, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdujacego się w zakładce ZAPISY 

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt drogą mailową: kontakt@lupikowo.pl lub kontakt telefoniczny: 
tel. 662047160
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania :)

...............................................................................................................................................................................................................................................................