Dla Rodziców dzieci z Lupikowa!

Jeśli niepokoi Was zachowanie dziecka, nie wiecie czy dobrze radzi sobie w żłobku lub przedszkolu, macie trudności wychowawcze, to zapraszam na spotkanie! 

W poniedziałki od 15:00 do 16:30 zapraszam rodziców dzieci z naszego żłobka przy ulicy Lauterbacha.

We wtorki od 15:00 do 16:30 jestem dostępna dla rodziców dzieci ze żłobka przy ulicy Jeździeckiej.

W czwartki od 15 do 16:30 jest możliwość spotkania ze mną dla rodziców dzieci z przedszkola i żłobka przy ulicy Krzyckiej.

Proszę o zgłaszanie chęci spotkania przynajmniej dzień wcześniej.

Chętnie pomogę w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Opowiem o funkcjonowaniu dzieci w żłobku, czy przedszkolu. Wspólnie możemy przyjrzeć się zachowaniom, które Państwa niepokoją. Podpowiem jak pomóc dzieciom w adaptacji do żłobka i przedszkola.

Do zobaczenia!

Monika Welz (psycholog, pedagog)

Oferta dla osób spoza Lupikowa!

Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia, rady, rozmowy, to serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje w każdy wtorek od 17:00 - na konsultacje obowiązują zgłoszenia mailowe - przystanrity@gmail.com. Obszarem naszej pracy są dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym, a także szkolnym.

Poza konsultacjami z rodzicami i terapią dzieci prowadzimy też zajęcia grupowe TUS - trening umiejętności społecznych, zajęcia kompensacyjne dla dzieci z trudnościami w nauce, a także lekcje języka polskiego dla obcokrajowców zaczynających przygodę z polską szkołą.

cennik

konsultacje dla rodziców (50 minut) poza wtorkami: 80 zł

zajęcia terapeutyczne dla dzieci - psycholog/pedagog (50 minut): 80 zł

lekcje polskiego/zajęcia kompensacyjne (60 minut): 50 zł

Zapraszamy do kontaktu :)

Monika Welz i Katarzyna Szelinger

telefon 728306622

przystanrity@gmail.com